POWITANIE WIOSNY W STEBLUSIU

21 marca powitaliśmy w Steblusiowym przedszkolu wiosnę. Tego dnia dzieci ubrane w kolor swojej grupy spotkały się z dwiema porami roku: panią Zimą i panią Wiosną, które to wesoło bawiły się z przedszkolakami. Pani Zima przypominała dzieciom zimowe zabawy w śniegu, ponieważ jednak nadszedł kres jej panowaniu, pożegnała się z przedszkolakami i obiecała wrócić za rok. Pani Wiosna natomiast, gdy poproszona i zawołana wreszcie przybyła – zaczęła zabawę z dziećmi od czarowania w przyrodzie. Potem był taniec i śpiew. Na koniec pani Wiosna przyniosła smaczny poczęstunek, który wywołał jeszcze większy uśmiech na twarzach dzieci. Mamy nadzieję, że po tak wspaniałym powitaniu wiosna już nas nie opuści!