Wycieczka „Biedronek” i „Jeżyków” do Szkoły Muzycznej

Dnia 9 maja, najstarsze Steblusiowe grupy przedszkolne wyruszyły na wycieczkę do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Janiny Garści w Lublińcu. Na początku dzieci wysłuchały koncertu w wykonaniu nauczycieli. Były to perfekcyjnie zagrane melodie znanych bajek, których tytuły dzieci z łatwością odgadnęły. Następnie przedszkolaki zwiedzały wybrane klasy lekcyjne – m. in. klasę fortepianu, waltorni, skrzypiec, gitary i perkusji,w których miały możliwość grania na instrumentach. Wszyscy byli zafascynowani! Dziękujemy za te wspaniałe muzyczne wrażenia, które na pewno pozostaną z nami na długi czas i dla wielu będą inspiracją do podjęcia nauki w tej szkole.

SKŁADAMY SERDECZNE PODZIĘKOWANIA GRONU PEDAGOGICZNEMU PAŃSTWOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ W LUBLIŃCU! 🙂