Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków „SPRINTEM DO MARATONU”

Dnia 31 maja wszystkie Steblusiowe przedszkolaki wzięły udział w IX OGÓLNOPOLSKIM MARATONIE PRZEDSZKOLAKÓW pt. „Sprintem do maratonu”, pod patronatem wydawnictwa BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Celem wydarzenia jest promocja zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu, w tym czasu na świeżym powietrzu, popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz kształtowanie u przedszkolaków nawyku podejmowania aktywności fizycznej w dorosłym życiu. Mali sportowcy zaczęli dzień od pożywnego śniadania, następnie dzieci wzięły udział w rozgrzewce prowadzonej przez wychowawców grup. Każdy z uczestników otrzymał numer startowy tak, jak na prawdziwych zawodach sportowych. Wszystkie przedszkolaki zakończyły bieg z uśmiechem na twarzy. Wysiłek i determinacja biegaczy została doceniona i nagrodzona indywidualnymi medalami. Gratulujemy Steblusiaki!