Pasowanie na „Steblusiowego Przedszkolaka” oraz Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w Steblusiu

W słoneczną środę, 20 września Steblusiowe Przedszkolaki z wielką radością obchodziły swoje święto – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Ten wyjątkowy dzień, zgodnie z tradycją, rozpoczęliśmy od uroczystości pasowania dzieci, które po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola. Pani Dyrektor, w asyście Steblusia, przyjęła dzieciaki do grona społeczności przedszkolnej. Pasowane przedszkolaki otrzymały dyplomy oraz drobne upominki. Następnie dla wszystkich Steblusiowych dzieciaków przygotowane zostały niespodzianki! Na naszych milusińskich, w przedszkolnym ogrodzie, czekał dmuchany dinozaur, który wywołał wiele uśmiechów oraz cudownych emocji, a gwarnej zabawie nie było końca! Troszkę zmęczone ale szczęśliwe dzieciaki mogły odpocząć, zajadając się pyszną watą cukrową.

Steblusiaki w dzień swojego święta nie miały czasu na nudę, a czas spędzony na przedszkolnym podwórku był pełen atrakcji i wyśmienitej zabawy!