Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

POKAZ TAŃCA FLAMENCO

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

W poniedziałek, 16 października w naszym przedszkolu odbył się pokaz tańca flamenco. Na początku zajęć przedszkolaki dowiedziały się, że flamenco jest tańcem hiszpańskim oraz nauczyły się głośnego powitania „ole”. Zobaczyły również jak wygląda strój tancerki oraz rekwizyty, takie jak wachlarz i chusta. Dzieci zobaczyły układy taneczne przygotowane przez tancerkę i poznały podstawowe kroki m. in. step, ruch rąk oraz właściwe ustawienie ciała. Następnie wszyscy razem spróbowali zatańczyć. Wszystko to odbywało się przy pięknym akompaniamencie gitary na żywo. Była to bardzo ciekawa lekcja pokazowa, która przeniosła nas do gorącej Hiszpanii! 🙂

 

Przejdź do treści Przejdź do menu