Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

DZIEŃ POSTACI Z BAJKI W STEBLUSIU

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

Dnia 7 listopada cała społeczność przedszkolna świętowała Dzień Postaci z Bajki. Od samego rana było iście bajkowe zamieszanie,bowiem dzieciaki wcieliły się w bohaterów ulubionych bajek – między innymi księżniczki, policjantów, piłkarzy, wróżki. Przepiękne stroje, maski na twarzach – to wszystko sprawiało, że rozpoznanie koleżanki czy kolegi było nie lada wyzwaniem. Wspólne zabawy, oglądanie filmu: „Szkolne przygody Asa”, małe słodkie co nieco, pokaz strojów i wiele innych atrakcji sprawiło, że dzieci były zadowolone i bardzo szczęśliwe. Bajkowy dzień na pewno na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków. 🙂

 

 

 

Przejdź do treści Przejdź do menu