Konkurs pt. „Bajkowe Postacie z Dyni” rozstrzygnięty

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

W naszym STEBLUSIOWYM przedszkolu, po raz drugi odbył się konkurs rodzinny pt. „Bajkowe Postacie z Dyni”. Przedmiotem konkursu było wykonanie kompozycji przestrzennej z dyni o tematyce bajkowej. W konkursie wzięło udział 30 prac, a wyobraźni i pomysłowości naszym przedszkolakom oraz ich rodzicom nie brakowało. Wszystkie dzieła z dyni były piękne oraz starannie wykonane. Laureaci konkursu zostali wyłonieni z głosowania, które odbyło się w dniu 08.11.2023 r. Różnica głosów między zwycięskimi pracami była nieznaczna, co tylko świadczy, że wszystkie dzieła cechował wysoki poziom artystyczny.

1 miejsce: Przemysław K. (gr. Biedronki)
2 miejsce: Stanisław K. (gr. Biedronki)
3 miejsce: Filip B. (gr. Jeżyki)

Wyróżnienia:
Hanna G. (gr. Biedronki)
Oliwia J. (gr. Biedronki)
Liliana S. (gr. Jeżyki)

Gratulujemy wszystkim małym artystom oraz ich opiekunom artystycznym.
Serdecznie dziękujemy Państwu Haładyn i Państwu Witt za bezinteresowną pomoc, zaangażowanie i wsparcie.

 

Przejdź do treści Przejdź do menu