Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

WYCIECZKA „BIEDRONEK” DO ZUS-u

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

W piątek 17 listopada grupa „Biedronek” odwiedziła Zakład Ubezpieczeń Społecznych w ramach realizowanej tematyki, dotyczącej preorientacji zawodowej. Dzieci oglądały biura, poznały zasady rejestracji – pobierania numerku i załatwiania „swojej sprawy” pod odpowiednim okienkiem, samodzielnie kserowały tytułu wybranej bajki oraz przybijały pieczątki na swoich „dokumentach”. Punktem kulminacyjnym wycieczki był poczęstunek i upominki przygotowane przez pracowników ZUS- u.
Składamy serdeczne podziękowania mamusi Judytki – Pani Izie, Pani dyrektor oraz wszystkim pracownikom za zaproszenie i serdeczne przyjęcie Steblusiowych przedszkolaków. 🙂

 

Przejdź do treści Przejdź do menu