ŚWIATOWY „DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA”

Dnia 24 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy ,,Dzień Pluszowego Misia”. Duże, małe, kolorowe i mięciutkie misie przybyły do Steblusia ze swoimi małymi „opiekunami”, aby wspólnie bawić się i świętować. Przedszkolaki zostały zaproszone do zabawy w misiowej krainie – poznały historię święta, recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach, kosztowały różne smakołyki, a także uczestniczyły w zabawach ruchowych, konkursach i quizach. Wielką radość sprawiła wszystkim wizyta niezwykłego gościa -,,Misia”, który obdarował dzieci słodkimi niespodziankami i kolorowankami. Dzień spędzony z pluszowymi przyjaciółmi był pełen radości i z pewnością na długo pozostanie w pamięci najmłodszych.