NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA

Nasze Przedszkole bierze udział w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa, którego głównym celem jest zakup książek, będących nowościami wydawniczymi, a także realizacja działań promujących czytelnictwo. Niedawno Steblusiowa biblioteczka powiększyła swój księgozbiór o nowe pozycje – książki dla dzieci o tematyce przyrodniczej, o tematyce dotyczącej bezpieczeństwa, emocji oraz bajki, baśnie i wiersze. W ramach realizowanego programu, dzieci z najstarszych grup wiekowych miały okazję spotkać się z Panem Łukaszem Łebkiem – autorem ciekawych książek i poznać kilka z nich: „Wszystko o krowach”, „Czy krowy jeżdżą do weterynarza?” i inne. To było ciekawe spotkanie, dostarczyło przedszkolakom bogatej wiedzy oraz wielu miłych wrażeń. Dziękujemy!