DZIEŃ BABCI I DZIADKA W „BIEDRONKACH” I „JEŻYKACH”

W dniach 16 i 18 stycznia świętowaliśmy w najstarszych grupach uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Licznie zebrani goście mieli okazję podziwiać małych artystów w przedstawieniach jasełkowych , grze na instrumentach, w śpiewie i w tańcu. Występy zakończyły życzenia, hucznie odśpiewane „Sto lat!” oraz wręczenie upominków przygotowanych przez dzieci. Po części artystycznej odbyło się wspólne biesiadowanie połączone z radosnym kolędowaniem.
Babciu! Dziadku! Dziękujemy Wam za przybycie do naszego przedszkola, za Waszą pomocną dłoń, za emanujące ciepło, miłość, życzliwość oraz wielką mądrość życiową, której doświadczamy każdej chwili! Dziękujemy, że jesteście!

Składamy serdeczne podziękowania naszym wspaniałym Rodzicom za pomoc w organizacji tych uroczystości!