Walentynki w „Steblusiu”

Dzień 14 lutego jest niezwykłą datą w kalendarzu zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. Walentynki obchodzone są niemal na całym świecie i celebrowane w oryginalny sposób. To nie tylko święto zakochanych, ale przede wszystkim dzień sympatii, przyjaźni, okazywania pozytywnych emocji i dzielenia się nimi z bliskimi. W tym niezwykłym dniu nasze przedszkolaki brały między innymi udział w spektaklu połączonym z warsztatami pt. ”Magiczny Świat Teatru” przygotowanym przez Teatr Ibrys oraz poznały walentynkowe tradycje i zabawy. Niemało uciechy dostarczyła dzieciom również praca twórcza, która inspirowała do tworzenia niepowtarzalnych walentynek dla bliskich, a także dla Lublińca, bo przecież to bliskie sercu i ukochane Miasto nas wszystkich!