„MISIAKI” i „JEŻYKI” ODWIEDZAJĄ PRZYCHODNIĘ GLOBALWET

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

Dnia 8 marca, „Misiaki” i „Jeżyki” odwiedziły gabinet weterynaryjny GlobalWet w Lublińcu. Dzieci z zainteresowaniem słuchały ciekawostek o pracy lekarza – weterynarza, poznały gabinety zabiegowe, specjalistyczną aparaturę oraz oglądały sklepik z różnymi akcesoriami dla zwierząt.

SKŁADAMY SERDECZNE PODZIĘKOWANIA PRACOWNIKOM PRZYCHODNI GLOBALWET! 🙂

 

Grupa dzieci w wieku przedszkolnym otrzymuje lekcję weterynarii, którą nauczyciel wyjaśnia za pomocą różowego pluszowego psa. Na zdjęciu widzimy grupę dzieci w wieku przedszkolnym na zajęciach weterynaryjnych. Doktor pokazuje zdjęcie rentgenowskie na monitorze laptopa zainteresowanym dzieciom. Na zdjęciu przedstawiona została grupa dzieci w wieku przedszkolnym, z zainteresowaniem słuchająca prelekcji od doktor weterynarii. Jako manekin posłużył różowy, pluszowy pies. Na zdjęciu widzimy grupkę przedszkolaków w klinice weterynaryjnej. Doktor weterynarii prezentuje działanie inkubatora. Na zdjęciu widzimy grupę dzieci w wieku przedszkolnym na zajęciach weterynaryjnych. Doktor weterynarii skrupulatnie tłumaczy wszystko dzieciom. Na zdjęciu widzimy grupę przedszkolaków poznających rodzaje karmy dla zwierząt w klinice weterynaryjnej. Na zdjęciu widzimy grupę przedszkolaków poznających zabawki dla zwierząt w klinice weterynaryjnej. Na zdjęciu widzimy grupę przedszkolaków poznających ubranka dla zwierząt w klinice weterynaryjnej. Na pierwszym planie zdjęcia widzimy chłopczyka zainteresowanego broszurą. Kolaż z dwóch zdjęć. Na górnym zdjęciu widzimy grupkę przedszkolaków przechadzających się po sklepiku znajdującym się w klinice weterynaryjnej. Na dolnym zdjęciu widzimy doktor pokazującą zdjęcie rentgenowskie na monitorze laptopa zainteresowanym dzieciom. W kolażu składającym się z 2 zdjęć widzimy grupkę dzieci w wieku przedszkolnym na prelekcji w klinice weterynaryjnej. w kolażu składającym się z 4 zdjęć, na których widać grupę dzieci w wieku przedszkolnym otrzymujących lekcje weterynarii. Na zdjęciu przedstawiony jest kolaż 3 zdjęć. Na górnym zdjęciu doktor weterynarii pokazuje dzieciom czynności wykonywane podczas badania zwierzaka. Na dolnych zdjęciach widzimy doktor pokazującą zdjęcie rentgenowskie na monitorze laptopa zainteresowanym dzieciom oraz zastosowanie inkubatora. Na zdjęciu można zobaczyć całą grupę przedszkolaków zebranych w klinice weterynaryjnej. Zdjęcie jest wykonanie na zakończenie prelekcji.

Przejdź do treści Przejdź do menu