ŚWIATOWY DZIEŃ WODY W STEBLUSIU

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

Dnia 22 marca obchodzony jest Światowy Dzień Wody. Steblusiowe przedszkolaki z wielkim zapałem przyłączyły się do wspólnego świętowania i aktywnie uczestniczyły w zajęciach. Badały właściwości wody: smak, zapach, kolor, badały wodę za pomocą dotyku oraz poznały odgłosy jakie wydaje woda. Ponadto dowiedziały się skąd bierze się woda, co żyje w wodzie, komu i do czego potrzebna jest woda i dlaczego wodę należy oszczędzać. Na zakończenie tych niecodziennych zajęć badawczych wszyscy zostali obdarowani medalem – „Przyjaciel Wody”.
Tego rodzaju działania sprzyjają kształtowaniu u najmłodszych nawyków proekologicznych oraz rozwijają wrażliwość na problemy środowiska naturalnego.

 

ŚWIATOWY DZIEŃ WODY - przedszkolaki aktywnie uczestniczą w zajęciach i zabawach. Badają właściwości wody: smak, zapach, kolor, badają wodę za pomocą dotyku oraz poznają odgłosy jakie wydaje woda. ŚWIATOWY DZIEŃ WODY - JEŻYKI ŚWIATOWY DZIEŃ WODY - przedszkolaki aktywnie uczestniczą w zajęciach i zabawach. Badają właściwości wody: smak, zapach, kolor, badają wodę za pomocą dotyku oraz poznają odgłosy jakie wydaje woda. ŚWIATOWY DZIEŃ WODY - przedszkolaki aktywnie uczestniczą w zajęciach i zabawach. Badają właściwości wody: smak, zapach, kolor, badają wodę za pomocą dotyku oraz poznają odgłosy jakie wydaje woda. ŚWIATOWY DZIEŃ WODY - przedszkolaki aktywnie uczestniczą w zajęciach i zabawach. Badają właściwości wody: smak, zapach, kolor, badają wodę za pomocą dotyku oraz poznają odgłosy jakie wydaje woda. ŚWIATOWY DZIEŃ WODY - przedszkolaki aktywnie uczestniczą w zajęciach i zabawach. Badają właściwości wody: smak, zapach, kolor, badają wodę za pomocą dotyku oraz poznają odgłosy jakie wydaje woda. ŚWIATOWY DZIEŃ WODY - przedszkolaki aktywnie uczestniczą w zajęciach i zabawach. Badają właściwości wody: smak, zapach, kolor, badają wodę za pomocą dotyku oraz poznają odgłosy jakie wydaje woda. ŚWIATOWY DZIEŃ WODY - przedszkolaki aktywnie uczestniczą w zajęciach i zabawach. Badają właściwości wody: smak, zapach, kolor, badają wodę za pomocą dotyku oraz poznają odgłosy jakie wydaje woda. ŚWIATOWY DZIEŃ WODY - MISIAKI ŚWIATOWY DZIEŃ WODY - przedszkolaki aktywnie uczestniczą w zajęciach i zabawach. Badają właściwości wody: smak, zapach, kolor, badają wodę za pomocą dotyku oraz poznają odgłosy jakie wydaje woda. ŚWIATOWY DZIEŃ WODY - przedszkolaki aktywnie uczestniczą w zajęciach i zabawach. Badają właściwości wody: smak, zapach, kolor, badają wodę za pomocą dotyku oraz poznają odgłosy jakie wydaje woda. ŚWIATOWY DZIEŃ WODY - przedszkolaki aktywnie uczestniczą w zajęciach i zabawach. Badają właściwości wody: smak, zapach, kolor, badają wodę za pomocą dotyku oraz poznają odgłosy jakie wydaje woda. ŚWIATOWY DZIEŃ WODY - przedszkolaki aktywnie uczestniczą w zajęciach i zabawach. Badają właściwości wody: smak, zapach, kolor, badają wodę za pomocą dotyku oraz poznają odgłosy jakie wydaje woda. ŚWIATOWY DZIEŃ WODY - SŁONECZKA ŚWIATOWY DZIEŃ WODY - ROBACZKI ŚWIATOWY DZIEŃ WODY - przedszkolaki aktywnie uczestniczą w zajęciach i zabawach. Badają właściwości wody: smak, zapach, kolor, badają wodę za pomocą dotyku oraz poznają odgłosy jakie wydaje woda. ŚWIATOWY DZIEŃ WODY - przedszkolaki aktywnie uczestniczą w zajęciach i zabawach. Badają właściwości wody: smak, zapach, kolor, badają wodę za pomocą dotyku oraz poznają odgłosy jakie wydaje woda. ŚWIATOWY DZIEŃ WODY - przedszkolaki aktywnie uczestniczą w zajęciach i zabawach. Badają właściwości wody: smak, zapach, kolor, badają wodę za pomocą dotyku oraz poznają odgłosy jakie wydaje woda. ŚWIATOWY DZIEŃ WODY - przedszkolaki aktywnie uczestniczą w zajęciach i zabawach. Badają właściwości wody: smak, zapach, kolor, badają wodę za pomocą dotyku oraz poznają odgłosy jakie wydaje woda. ŚWIATOWY DZIEŃ WODY - przedszkolaki aktywnie uczestniczą w zajęciach i zabawach. Badają właściwości wody: smak, zapach, kolor, badają wodę za pomocą dotyku oraz poznają odgłosy jakie wydaje woda. ŚWIATOWY DZIEŃ WODY - przedszkolaki aktywnie uczestniczą w zajęciach i zabawach. Badają właściwości wody: smak, zapach, kolor, badają wodę za pomocą dotyku oraz poznają odgłosy jakie wydaje woda. ŚWIATOWY DZIEŃ WODY - przedszkolaki aktywnie uczestniczą w zajęciach i zabawach. Badają właściwości wody: smak, zapach, kolor, badają wodę za pomocą dotyku oraz poznają odgłosy jakie wydaje woda. ŚWIATOWY DZIEŃ WODY - przedszkolaki aktywnie uczestniczą w zajęciach i zabawach. Badają właściwości wody: smak, zapach, kolor, badają wodę za pomocą dotyku oraz poznają odgłosy jakie wydaje woda. ŚWIATOWY DZIEŃ WODY - przedszkolaki aktywnie uczestniczą w zajęciach i zabawach. Badają właściwości wody: smak, zapach, kolor, badają wodę za pomocą dotyku oraz poznają odgłosy jakie wydaje woda.

Przejdź do treści Przejdź do menu