ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNO – TECHNICZNEGO „RODZINNA PALMA WIELKANOCNA”

Już po raz drugi w naszym przedszkolu został zorganizowany rodzinny konkurs plastyczno-techniczny pt. „Rodzinna Palma Wielkanocna”. Do konkursu przystąpiło 22 uczestników. Głównym celem konkursu było kultywowanie tradycji i zwyczajów wielkanocnych związanych z Niedzielą Palmową, rozbudzanie inwencji twórczej dzieci, przekaz wartości i tradycji ludowych.
Wybór zwycięzców był trudny, gdyż wszystkie palmy były piękne i starannie wykonane. Jury po naradach, wyłoniło zwycięzców:

I miejsce: Monika S. z grupy „Słoneczka”
Hanna P. z grupy „Słoneczka”
II miejsce: Tymon B. z grupy „Słoneczka”
Oliwia J. z grupy „Biedronki”
III miejsce: Tomasz S. z grupy „Robaczki”
Amelia G. z grupy „Misiaki”
Wyróżnienia otrzymali:
Hanna Z. z grupy „Jeżyki”
Maja Z. z grupy „Jeżyki”
Łucja T. z grupy „Jeżyki”
Judyta D. z grupy „Słoneczka”
W dniu 28.03.2024 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz drobne nagrody.
Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy wszystkim uczestnikom!

NA ZDJĘCIU WIDAĆ LAUREATÓW KONKURSU PLASTYCZNO- TECHNICZNEGO „RODZINNA PALMA WIELKANOCNA”, PANIĄ DYREKTOR, PANIĄ ALEKSANDRĘ ORAZ PANIĄ ŻANETĘ.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNO- TECHNICZNEGO „RODZINNA PALMA WIELKANOCNA”

NA ZDJĘCIU WIDAĆ WYSTAWĘ WSZYSTKICH PALM WIELKANOCNYCH PRZYGOTOWANYCH NA KONKURS PLASTYCZNO - TECHNICZNY „RODZINNA PALMA WIELKANOCNA”

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNO- TECHNICZNEGO „RODZINNA PALMA WIELKANOCNA”