DZIEŃ CZEKOLADY W STEBLUSIU

Dnia 12 kwietnia swoje święto obchodziła uwielbiana przez wszystkich czekolada – mleczna, gorzka, biała i smakowa. Zajęcia poprzedził film edukacyjny pt.: „Skąd pochodzi czekolada?”, po którym wywiązała się ciekawa rozmowa. Następnie dzieci przystąpiły do badania tego słodkiego specjału zmysłami węchu, smaku i dotyku oraz obserwacji różnych czekoladowych przysmaków. Ależ kusiły te słodkości! Oczywiście nie sposób nie skosztować w tym dniu czekolady, dlatego na wszystkich czekała owocowa uczta przy czekoladowej fontannie i zabawa taneczna przy muzyce „Chocolate choco choco”. To był z pewnością PYSZNY, CZEKOLADOWY DZIEŃ!

Na zdjęciu widać dzieci z grupy ROBACZKÓW, podczas jedzenia czekoladowego podwieczorku.

DZIEŃ CZEKOLADY – GRUPA ROBACZKI

Na zdjęciu widać dzieci z grupy JEŻYKÓW, podczas oglądania filmu edukacyjnego pt. "Skąd pochodzi czekolada?".

DZIEŃ CZEKOLADY – GRUPA JEŻYKI

Na zdjęciu widać dzieci z grupy JEŻYKÓW podczas zabawy muzyczno ruchowej na dywanie.

DZIEŃ CZEKOLADY – GRUPA JEŻYKI

Na zdjęciu widać dzieci z grupy MISIAKÓW, podczas jedzenia czekoladowego podwieczorku.

DZIEŃ CZEKOLADY – GRUPA MISIAKI

Na zdjęciu widać dzieci z grupy MISIAKÓW, jest to zdjęcie grupowe.

DZIEŃ CZEKOLADY – GRUPA MISIAKI

Na zdjęciu widać dzieci z grupy SŁONECZEK, jest to zdjęcie grupowe.

DZIEŃ CZEKOLADY – GRUPA SŁONECZKA

Na zdjęciu widać dzieci z grupy SŁONECZEK, podczas zajęć dydaktycznych na temat czekolady.

DZIEŃ CZEKOLADY – GRUPA SŁONECZKA

Na zdjęciu widać dzieci z grupy ROBACZKÓW, podczas zabawy muzyczno ruchowej na dywanie.

DZIEŃ CZEKOLADY – GRUPA ROBACZKI

Na zdjęciu widać dzieci z grupy BIEDRONEK podczas zabaw tematycznych na dywanie.

DZIEŃ CZEKOLADY – GRUPA BIEDRONKI