WYCIECZKA „JEŻYKÓW” I „BIEDRONEK” DO LUBITEKI

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

W ramach Tygodnia Bibliotek organizowanego przez Miejsko – Powiatową Bibliotekę Publiczną w Lublińcu, dzieci wzięły udział w spotkaniu z Panem Wacławem Borkiem – pisarzem, teologiem, tłumaczem i redaktorem naczelnym Wydawnictwa HOTbook. Mali czytelnicy z zainteresowaniem słuchali ciekawostek o książkach – poznali między innymi etapy powstawania książki, maszynę do pisania, oglądali różne rodzaje książek, w tym unikatową pozycję ze złotymi zdobieniami oraz ciekawe wzorniki graficzne okładek. To była niewątpliwie atrakcyjna lekcja poglądowa, w której wszyscy aktywnie uczestniczyli i wzbogacili swoją wiedzę o nowe wiadomości. DZIĘKUJEMY!

 

Tydzień Bibliotek organizowany przez Miejsko - Powiatową Bibliotekę Publiczną w Lublińcu. Spotkanie z Panem Wacławem Borkiem - pisarzem, teologiem, tłumaczem i redaktorem naczelnym Wydawnictwa HOTbook.

Spotkanie z Panem Wacławem Borkiem -pisarzem, teologiem, tłumaczem i redaktorem naczelnym Wydawnictwa HOTbook

Tydzień Bibliotek organizowany przez Miejsko - Powiatową Bibliotekę Publiczną w Lublińcu. Spotkanie z Panem Wacławem Borkiem - pisarzem, teologiem, tłumaczem i redaktorem naczelnym Wydawnictwa HOTbook.

Spotkanie z Panem Wacławem Borkiem -pisarzem, teologiem, tłumaczem i redaktorem naczelnym Wydawnictwa HOTbook

Tydzień Bibliotek organizowany przez Miejsko - Powiatową Bibliotekę Publiczną w Lublińcu. Spotkanie z Panem Wacławem Borkiem - pisarzem, teologiem, tłumaczem i redaktorem naczelnym Wydawnictwa HOTbook.

Spotkanie z Panem Wacławem Borkiem -pisarzem, teologiem, tłumaczem i redaktorem naczelnym Wydawnictwa HOTbook

Tydzień Bibliotek organizowany przez Miejsko - Powiatową Bibliotekę Publiczną w Lublińcu. Spotkanie z Panem Wacławem Borkiem - pisarzem, teologiem, tłumaczem i redaktorem naczelnym Wydawnictwa HOTbook.

Spotkanie z Panem Wacławem Borkiem -pisarzem, teologiem, tłumaczem i redaktorem naczelnym Wydawnictwa HOTbook

Tydzień Bibliotek organizowany przez Miejsko - Powiatową Bibliotekę Publiczną w Lublińcu. Spotkanie z Panem Wacławem Borkiem - pisarzem, teologiem, tłumaczem i redaktorem naczelnym Wydawnictwa HOTbook.

Spotkanie z Panem Wacławem Borkiem -pisarzem, teologiem, tłumaczem i redaktorem naczelnym Wydawnictwa HOTbook

Tydzień Bibliotek organizowany przez Miejsko - Powiatową Bibliotekę Publiczną w Lublińcu. Spotkanie z Panem Wacławem Borkiem - pisarzem, teologiem, tłumaczem i redaktorem naczelnym Wydawnictwa HOTbook.

Spotkanie z Panem Wacławem Borkiem -pisarzem, teologiem, tłumaczem i redaktorem naczelnym Wydawnictwa HOTbook

Przejdź do treści Przejdź do menu