WYCIECZKA „BIEDRONEK” DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W LUBLIŃCU

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

Dnia 22 maja dzieci z grupy: „Biedronki” oraz uczniowie klasy 3b uczestniczyli w  lekcji pt.: „W królestwie pszczół”, zorganizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Pszczół. Na początku odbyła się prezentacja filmu edukacyjnego o życiu pszczół, po której odbyły się warsztaty pszczelarskie prowadzone przez Panią Sabinę z Pasieki Otrzęsie – z miłości do natury. Słuchacze dowiedzieli się ciekawostek o tych niezwykłych owadach, poznali pracę pszczelarza, etapy powstawania wybranych gatunków miodu, ich właściwości prozdrowotne oraz z ochotą degustowali to słodkie „płynne złoto”. Następnie odbyły się zajęcia plastyczne, podczas których  dzieciaki z pomocą uczniów artystycznie wykonały papierowe pszczółki. Składamy serdeczne podziękowania Pani dyrektor oraz Paniom: Agnieszce i Ani za zaproszenie oraz możliwość uczestniczenia przedszkolaków w tej wyjątkowej, kreatywnej lekcji przyrody.

DZIĘKUJEMY! 🙂

 

Na zdjęciu widać chłopców z grupy BIEDRONEK, podczas lekcji pokazowej w Szkole Podstawowej nr 3 w Lublińcu.

WYCIECZKA „BIEDRONEK” DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W LUBLIŃCU

Na zdjęciu widać dzieci z grupy BIEDRONEK podczas lekcji pokazowej w Szkole Podstawowej nr 3 w Lublińcu. Dzieci wykonują papierowe pszczoły.

WYCIECZKA „BIEDRONEK” DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W LUBLIŃCU

Na zdjęciu widać dzieci z grupy BIEDRONEK podczas lekcji pokazowej w Szkole Podstawowej nr 3 w Lublińcu.

WYCIECZKA „BIEDRONEK” DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W LUBLIŃCU

Na zdjęciu widać dzieci z grupy BIEDRONEK przed wejściem do Szkoły Podstawowej nr 3 w Lublińcu. Jest to zdjęcie grupowe.

WYCIECZKA „BIEDRONEK” DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W LUBLIŃC

Przejdź do treści Przejdź do menu