TURNIEJ PIŁKARSKI „OD PRZEDSZKOLA STRZELAM GOLA”

W sobotę 25 maja, na stadionie Sparty Lubliniec odbył się międzyprzedszkolny turniej piłki nożnej „Od przedszkola strzelam gola. Nasze przedszkole reprezentowała drużyna w składzie:
• Tymon, Sebastian (z grupy: „Jeżyki”)
• Igor, Przemek, Błażej, Kacper, Kamil, Stasiu (z grupy: „Biedronki”)
Steblusiowi piłkarze podczas meczów dawali z siebie wszystko, a dowodem na to były licznie zdobyte gole. Na zakończenie turnieju każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy dyplom i medal,a przedszkole piękny puchar. Ta piłkarska zabawa dostarczyła przedszkolakom wielu wrażeń i przeżyć, pozwoliła aktywnie spędzić czas oraz zintegrować się z dziećmi z lublinieckich przedszkoli.Chłopcy! Dziękujemy za zaangażowanie i reprezentowanie w tak dobrym stylu naszego przedszkola! GRATULUJEMY!

TURNIEJ PIŁKARSKI „OD PRZEDSZKOLA STRZELAM GOLA”

Na zdjęciu widać chłopców z grupy JEŻYKÓW oraz BIEDRONEK podczas udziału w turnieju piłkarskim "Od przedszkola strzelam gola". Jest to zdjęcie grupowe z panią Beatą i panią Olą.

TURNIEJ PIŁKARSKI „OD PRZEDSZKOLA STRZELAM GOLA”

Na zdjęciu widać chłopców z grupy JEŻYKÓW oraz grupy BIEDRONEK na boisku. Chłopcy odpoczywają na trawie.