„BIEDRONKI” I „JEŻYKI” W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCO-TECHNICZNYCH W LUBLIŃCU

Dnia 23.05.2024r. nasz przedszkolaki odwiedziły ZSOT w Lublińcu, gdzie miały możliwość poznania różnych zawodów. Dzieci projektowały rośliny do ogrodu na specjalnych planszach i sadziły swoje roślinki, „zbudowały mur” z pomocą uczniów z technikum budowlanego oraz poznały pracownię hotelarską. Był tez czas na dobrą zabawę, podczas której uczniowie przedstawili animacje all inclusive z hotelu 5*. W dalszej części wycieczki dzieci poznały kilka zwrotów w języku niemieckim oraz układały ładunki na ciężarówce, planowały załadowanie i pracowały z modelami środków transportu.
Dziękujemy Pani Dyrektor oraz nauczycielom ZSOT za ciekawe zaprezentowanie wybranych zawodów.

Na zdjęciu widać przedszkolaki podczas udziału w zajęciach pokazowych w ZSOT w Lublińcu.

„BIEDRONKI” I „JEŻYKI” W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCO-TECHNICZNYCH W LUBLIŃCU

Na zdjęciu widać przedszkolaki z grupy JEŻYKÓW podczas udziału w zajęciach pokazowych w ZSOT w Lublińcu. Jest to zdjęcie grupowe.

„BIEDRONKI” I „JEŻYKI” W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCO -TECHNICZNYCH W LUBLIŃCU