X OGÓLNOPOLSKI MARATON PRZEDSZKOLAKÓW – „Sprintem do maratonu”

Dnia 28 maja, Steblusiowe przedszkolaki po raz kolejny wzięły udział w sportowym projekcie: X OGÓLNOPOLSKI MARATON PRZEDSZKOLAKÓW – „Sprintem do maratonu”, promującym zdrowy styl życia i aktywność fizyczną wśród najmłodszych. Od rana można było słyszeć rozmowy pełne pozytywnych emocji, dotyczące zbliżającego się biegu. Dzieci ubrane w stroje sportowe otrzymały numery startowe. Wspólna zabawa rozpoczęła się od rozgrzewki przeprowadzonej przez nauczycielki. Zawodnicy wraz z paniami przebiegli dystans 300 m. Wszyscy sportowcy zmęczeni, ale zadowoleni szczęśliwie dotarli do mety i zostali obdarowani pamiątkowymi medalami „MAŁEGO MARATOŃCZYKA”. Gratulujemy naszym małym zwycięzcom!

Zdjęcie grupowe - JEŻYKI.X OGÓLNOPOLSKI MARATON PRZEDSZKOLAKÓW - „Sprintem do maratonu”

„Sprintem do maratonu”

Zdjęcie grupowe - BIEDRONKI.X OGÓLNOPOLSKI MARATON PRZEDSZKOLAKÓW - „Sprintem do maratonu”

„Sprintem do maratonu”