TEDDY EDDIE U „SŁONECZEK”

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

W piątek, 24 maja, nasze dzieci z grupy „Słoneczek” odwiedził sympatyczny Miś Teddy Eddie ze Szkoły Językowej Ling Talents w Lublińcu. Teddy Eddie uczy dzieci języka angielskiego i również u nas zapoznał dzieci z kilkoma nowymi wyrażeniami w tym języku. Dzieci aktywnie brały udział w Eddie’s Show, w którym nie tylko poznały angielskie zwroty, ale też bawiły się w grę „Dragon”, która ćwiczy rozumienie ze słuchu. Słoneczka pomagały lektorce zmienić małego misia w dużego i odwrotnie. Było przy tym dużo śmiechu i dobrej zabawy, a przy okazji również nauki. Wszystkie dzieci w nagrodę dostały zaproszenie na bezpłatną lekcję próbną języka angielskiego metodą Teddy Eddie.
Dziękujemy Lektorom Szkoły Językowej Ling Talents za umilenie nam dnia. Zapraszamy ponownie!

 

Zajęcia w sali multimedialnej. Miś Teddy Eddie ze Szkoły Językowej Ling Talents w Lublińcu w grupie „Słoneczek”.

Miś Teddy Eddie ze Szkoły Językowej Ling Talents w Lublińcu

Zajęcia w sali multimedialnej.Miś Teddy Eddie ze Szkoły Językowej Ling Talents w Lublińcu w grupie „Słoneczek”.

Miś Teddy Eddie ze Szkoły Językowej Ling Talents w Lublińcu

Zajęcia w sali multimedialnej.Miś Teddy Eddie ze Szkoły Językowej Ling Talents w Lublińcu w grupie „Słoneczek”.

Miś Teddy Eddie ze Szkoły Językowej Ling Talents w Lublińcu

Zajęcia w sali multimedialnej.Miś Teddy Eddie ze Szkoły Językowej Ling Talents w Lublińcu w grupie „Słoneczek”.

Miś Teddy Eddie ze Szkoły Językowej Ling Talents w Lublińcu

Przejdź do treści Przejdź do menu