DZIEŃ DZIECKA W STEBLUSIU

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. W naszym przedszkolu to dzień pełen niespodzianek, uśmiechów, zabawy, radości i wielu niezapomnianych wrażeń. Z okazji tego wyjątkowego święta wszystkie grupy przedszkolne wybrały się 3.06.2024 r. do parku atrakcji „Yelonkowo”. Pogoda dopisała i przedszkolaki wśród promieni słońca bawiły się w parku linowym pokonując tory przeszkód i zjeżdżając na tyrolce. Natomiast w sali wewnętrznej czekało na nich wiele innych atrakcji m.in.: trampoliny, karuzela, ściana wspinaczkowa, basen z piłeczkami, krzywe lustra, zjeżdżalnie oraz liczne tory przeszkód. W zabawach towarzyszyły dzieciom niezwykli bajkowi goście – Myszka Minnie i Myszka Miki.
Zapraszamy do fotorelacji z tego pięknego dnia! 🙂

Na zdjęciu widać dzieci z grupy BIEDRONEK podczas zabaw w Yelonkowie z okazji Dnia Dziecka.

DZIEŃ DZIECKA

Na zdjęciu widać dzieci z grupy BIEDRONEK. Jest to zdjęcie grupowe.

DZIEŃ DZIECKA

Na zdjęciu widać dzieci z grupy JEŻYKÓW podczas zabaw w Yelonkowie z okazji Dnia Dziecka.

DZIEŃ DZIECKA

Na zdjęciu widać dzieci z grupy JEŻYKÓW. Jest to zdjęcie grupowe.

DZIEŃ DZIECKA

Na zdjęciu widać dzieci z grupy SŁONECZEK. Jest to zdjęcie grupowe.

DZIEŃ DZIECKA

Na zdjęciu widać dzieci z grupy SŁONECZEK podczas poczęstunku w Yelonkowie.

DZIEŃ DZIECKA

Na zdjęciu widać dzieci z grupy MISIAKÓW. Jest to zdjęcie grupowe.

DZIEŃ DZIECKA

Na zdjęciu widać dzieci z grupy MISIAKÓW podczas zabaw w parku linowym w Yelonkowie.

DZIEŃ DZIECKA

Na zdjęciu widać dzieci z grupy SŁONECZEK I ROBACZKÓW. Dzieci siedzą na schodach. Jest to zdjęcie grupowe.

DZIEŃ DZIECKA

Na zdjęciu widać dzieci z grupy ROBACZKÓW. Jest to zdjęcie grupowe.