Uroczystość pożegnania 6-latków

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

„…To były piękne chwile…”

W dniach 5 i 6 czerwca odbyły się w „Steblusiu” uroczystości Pożegnania Absolwentów Przedszkola z grupy „Biedronek” i „Jeżyków”. Dzieci prezentowały swoje umiejętności taneczne, wokalne i recytatorskie, a także dziękowały za piękne, wspólnie spędzone chwile. Następnie z rąk Pani dyrektor oraz Pani Beaty – katechetki wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Po części artystycznej był czas na degustację różnych smakołyków i wspomnienia. Pożegnanie najstarszych przedszkolaków to zawsze szczególny czas, gdyż kończą się wspólne zabawy, spotkania i wspólna praca.
Kochani Absolwenci! Dziękujemy za Wasz uśmiech i radość, za spontaniczność i zaufanie, za to, że przez kilka lat mogliśmy być razem! Życzymy Wam samych sukcesów na kolejnym etapie edukacji! W naszych sercach i w naszej pamięci zostaniecie na zawsze! Drodzy Rodzice! Gratulujemy Wam tak wspaniałych dzieci! Dziękujemy za miłą, owocną współpracę, a nadchodzące wakacje niech będą dla Państwa i najbliższych czasem dobrego wypoczynku! 🙂

 

Na zdjęciu widać Przemka, Honoratę i Amelię z grupy BIEDRONEK, podczas występu z okazji zakończenia przedszkola.

Uroczystość pożegnania 6-latków

Na zdjęciu widać dzieci z grupy BIEDRONEK, podczas występu z okazji uroczystości pożegnania przedszkola.

Uroczystość pożegnania 6-latków

Na zdjęciu widać dzieci z grupy BIEDRONEK, podczas występu z okazji pożegnania przedszkola.

Uroczystość pożegnania 6-latków

Na zdjęciu widać Amelkę i Stasia z grupy BIEDRONEK, podczas występu z okazji pożegnania przedszkola.

Uroczystość pożegnania 6-latków

Na zdjęciu widać wszystkich absolwentów z grupy BIEDRONEK wraz z Panią dyrektor, Panią Asią, Panią Olą oraz Panią Beatą. Jest to zdjęcie grupowe.

Uroczystość pożegnania 6-latków

Na zdjęciu widać absolwentów z grupy JEŻYKÓW, podczas występu z okazji pożegnania przedszkola.

Uroczystość pożegnania 6-latków

Na zdjęciu widać absolwentów z grupy JEŻYKÓW, podczas tańczenia poloneza na uroczystości z okazji pożegnania przedszkola.

Uroczystość pożegnania 6-latków

Na zdjęciu widać rodziców absolwentów z grupy JEŻYKÓW, podczas tańca przygotowanego przez rodziców dla ich dzieci.

Uroczystość pożegnania 6-latków

Na zdjęciu widać absolwentów z grupy JEŻYKÓW wraz z rodzicami oraz Panią Karoliną i Panią Beatą.

Uroczystość pożegnania 6-latków

Przejdź do treści Przejdź do menu