,,SŁONECZKA” w ZUS-ie

Dnia 10 czerwca, grupa ,,Słoneczek” odwiedziła Zakład Ubezpieczeń Społecznych, który w tym roku świętuje swoje 90 urodziny. Dzieci miały okazję zobaczyć biura, poznały różne urządzenia, kserowały, skanowały, używały dziurkacza oraz ozdabiały swoje ,,dokumenty” pieczątkami. Na zakończenie, w sali konferencyjnej czekała na wszystkich niespodzianka. Serdecznie dziękujemy mamusi Judytki, Pani dyrektor oraz wszystkim pracownikom za miłe przyjęcie, poczęstunek oraz upominki.

Na zdjęciu widzimy dzieci z grupy SŁONECZEK, przed zakładem ubezpieczeń społecznych w Lublińcu. Jest to zdjęcie grupowe.

,,SŁONECZKA” w ZUS-ie

Na zdjęciu widać dzieci z grupy SŁONECZEK podczas zajęć prowadzonych przez pracowników zakładu ubezpieczeń społecznych w Lublińcu.

,,SŁONECZKA” w ZUS-ie

Na zdjęciu widać dzieci z grupy SŁONECZEK, podczas zajęć prowadzonych przez pracowników zakładu ubezpieczeń społecznych w Lublińcu.