FESTYN RODZINNY W STEBLUSIU

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

W ciepłe wtorkowe popołudnie, 11 czerwca, odbył się w naszym STEBLUSIU długo wyczekiwany Festyn Rodzinny, w którym uczestniczyła cała społeczność przedszkolna. Tegoroczne wydarzenie było pełne aktywności sportowych i przebiegło pod hasłem „Zawsze wygrywa ten, kto dobrze bawi się!”. Przedszkolaki rozpoczęły spotkanie od zaśpiewania piosenki pt. „Już zawody zacząć czas” oraz wykonały solidną rozgrzewkę wraz ze STEBLUSIEM, jego trenerem personalnym i wszystkimi uczestnikami Festynu. W tym dniu przedszkolne podwórko zamieniło się w ogródki sportowe, w których dzieci wraz z rodzicami stawały do „rywalizacji” w różnego rodzaju dyscyplinach sportowych. Zawody pełne dobrego humoru oraz zasad fair play przyniosły wszystkim wiele radości, uśmiechu i satysfakcji.
Po wysiłku sportowym czekały na wszystkich różnego rodzaju smakołyki, kawa, soki, owoce, lody, wata cukrowa i popcorn.
Kolejną z atrakcji dla przybyłych gości był występ dzieci z grupy „Jeżyków” i „Biedronek”, w trakcie którego przedszkolaki wraz z Panią Joanną (mamą Kornelki) zatańczyły i zaśpiewały piosenkę w języku francuskim.
Punktem kulminacyjnym imprezy były odwiedziny dużego, wesołego Misia, który porwał do tańca nie tylko przedszkolaki ale także przybyłych na Festyn gości. Za wspaniałą zabawę i wesołe pląsy dziękujemy Panu Dawidowi, tatusiowi Amelki.
To był wspaniały dzień pełen aktywności, dobrej zabawy i serdeczności.

Z całego serca DZIĘKUJEMY wszystkim rodzicom przedszkolaków, którzy pomagali w organizacji i wsparli rzeczowo całą imprezę. DZIĘKUJEMY wszystkim darczyńcom, którzy materialnie i organizacyjnie wsparli to duże przedsięwzięcie. Bez Waszego zaangażowania, DRODZY PRZYJACIELE STEBLUSIA, zorganizowanie Festynu Rodzinnego nie byłoby możliwe.

 

Na zdjęciu widać panią Asię wraz z dziećmi z grupy BIEDRONEK, podczas konkurencji sportowej na festynie rodzinnym.

FESTYN RODZINNY

Na zdjęciu widać dzieci z grupy MISIAKÓW podczas śpiewania piosenki na festynie rodzinnym.

FESTYN RODZINNY

Na zdjęciu widać Zosię, Julkę i Karola z grupy ROBACZKÓW.

FESTYN RODZINNY

Na zdjęciu widać panią Marysię, Marlenę, Olę i Olę.

FESTYN RODZINNY

Na zdjęciu widać panią dyrektor wraz z personelem ubsługowym.

FESTYN RODZINNY

Na zdjęciu widać przedszkolaków przybijających "piątkę" steblusiowi.

FESTYN RODZINNY

Na zdjęciu widać dzieci i ich rodziców podczas rozgrzewki sportowej.

FESTYN RODZINNY

Na zdjęciu widać chłopców z grupy BIEDRONEK podczas strzelania goli do bramki.

FESTYN RODZINNY

Na zdjęciu widać dzieci i ich rodziców z grupy JEŻYKÓW podczas pokonywania toru przeszkód, skoki w worku.

FESTYN RODZINNY

Na zdjęciu widać Dawida i Błażeja z grupy BIEDRONEK podczas jedzenia waty cukrowej.

FESTYN RODZINNY

Na zdjęciu widać przedszkolaki przytulające się do dużego, białego misia.

FESTYN RODZINNY

Na zdjęciu widać dzieci z grupy JEŻYKÓW podczas występu na festynie rodzinnym.

FESTYN RODZINNY

Przejdź do treści Przejdź do menu