FUNKCJONARIUSZE SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W STEBLUSIU

We wtorek 11 czerwca gościliśmy funkcjonariuszy Służby Więziennej. Podczas spotkania z dziećmi, mundurowi opowiadali o swoim zawodzie, sprzęcie i środkach ochrony osobistej oraz zaprezentowali przedszkolakom specjalistyczny samochód. Zainteresowanie było ogromne! Na zakończenie spotkania wszyscy otrzymali pamiątkowe kolorowanki.
Serdecznie dziękujemy gościom za poświęcony czas i upominki, w sposób szczególny składamy podziękowania Tatusiowi Jasia oraz Tymoteusza.

Na zdjęciu widać dzieci z grupy SŁONECZEK przy samochodzie służby więziennej. Jest to zdjęcie grupowe.

FUNKCJONARIUSZE SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W STEBLUSIU

Na zdjęciu widać Klarę, Łucję i Igora z grupy BIEDRONEK w samochodzie służby więziennej.

FUNKCJONARIUSZE SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W STEBLUSIU

Na zdjęciu widać dzieci z grupy BIEDRONEK przy samochodzie służby więziennej. Jest to zdjęcie grupowe.

FUNKCJONARIUSZE SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W STEBLUSIU

Na zdjęciu widać dzieci z grupy SŁONECZEK, podczas zwiedzania samochodu służby więziennej.

FUNKCJONARIUSZE SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W STEBLUSIU

Na zdjęciu widać dzieci z grupy MISIAKÓW przy samochodzie służby więziennej. Jest to zdjęcie grupowe.

FUNKCJONARIUSZE SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W STEBLUSIU

Na zdjęciu widać dzieci z grupy MISIAKÓW podczas zwiedzania samochodu służby więziennej.

FUNKCJONARIUSZE SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W STEBLUSIU

Na zdjęciu widać dzieci z grupy ROBACZKÓW podczas zwiedzania samochodu służby więziennej.

FUNKCJONARIUSZE SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W STEBLUSIU

Na zdjęciu widać dzieci z grupy ROBACZKÓW przy samochodzie służby więziennej. Jest to zdjęcie grupowe.

FUNKCJONARIUSZE SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W STEBLUSIU

Na zdjęciu widać dzieci z grupy JEŻYKÓW podczas zwiedzania samochodu służby więziennej.

FUNKCJONARIUSZE SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W STEBLUSIU

Na zdjęciu widać dzieci z grupy JEŻYKÓW przy samochodzie służby więziennej. Jest to zdjęcie grupowe.