Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

„DZIEŃ KROPKI” W STEBLUSIU

16 września Steblusiowe przedszkolaki obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto, które stwarza okazję do budowania pewności siebie, odkrywania talentów i pobudzania wyobraźni dzieci, młodzieży i dorosłych. Celem zajęć było wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia, działania. Tego dnia nasze zabawy wypełnione były kolorowymi kropkami. 🙂

Na zdjęciu widać dzieci z grupy "Biedronek" podczas zabaw w sali z wykorzystaniem kolorowych kół z papieru.

„DZIEŃ KROPKI”

Na zdjęciu widać dzieci z grupy "Biedronek" podczas malowania farbami kolorowych kropek.

„DZIEŃ KROPKI”

Na zdjęciu widać dzieci z grupy "Robaczków" podczas malowania palcami moczonymi w farbie, kolorowych kropek.

„DZIEŃ KROPKI”

Na zdjęciu widać Kubę i Maksia z grupy "Robaczków" w fotoramce.

„DZIEŃ KROPKI”

Jest to grupowe zdjęcie "Misiaków".

„DZIEŃ KROPKI”

Na zdjęciu widać dzieci z grupy "Jeżyków" podczas zabawy na dywanie kolorowymi, plastikowymi piłeczkami.

„DZIEŃ KROPKI”

Na zdjęciu widać dzieci z grupy "Misiaków" podczas zabawy z chustą animacyjną.

„DZIEŃ KROPKI”

Na zdjęciu widać dzieci z grupy "Misiaków" w sali multimedialnej, podczas oglądania filmu "The Dot".

„DZIEŃ KROPKI”

Na zdjęciu widać dzieci z grupy "Robaczków" podczas zabaw na dywanie, z wychowawczynią Panią Beatą.

„DZIEŃ KROPKI”

Na zdjęciu widać dzieci z grupy "Jeżyków" podczas zabawy na dywanie, z wykorzystaniem kolorowych kropek.

„DZIEŃ KROPKI”

Na zdjęciu widać dzieci z grupy "Słoneczek" podczas zabawy na dywanie, z wykorzystaniem chusty animacyjnej.

„DZIEŃ KROPKI”

Na zdjęciu widać dzieci z grupy "Słoneczek" podczas zabaw na dywanie.

„DZIEŃ KROPKI”

Jest to zdjęcie grupowe "Jeżyków". Dzieci pozują do zdjęcia ze swoimi papierowymi talerzykami, ozdobionymi kolorowymi kropkami.

„DZIEŃ KROPKI”

Na zdjęciu widać Zuzię i Lenę z grupy "Słoneczek" podczas wykonywania pracy plastycznej farbami.