Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

W piątek, 20 września nasze przedszkolaki z wielką radością obchodziły swoje święto – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.
Steblusiaki w dzień swojego święta nie miały czasu na nudę, a czas spędzony na przedszkolnym podwórku był pełen atrakcji i wyśmienitej zabawy! 🙂

Na zdjęciu widać dzieci z grupy "Biedronek", jest to zdjęcie grupowe w sali.

Dzień Przedszkolaka

Na zdjęciu widać dzieci z grupy "Biedronek" podczas zabawy na podwórku i na dmuchanym zamku.

Dzień Przedszkolaka

Na zdjęciu widać dzieci z grupy "Robaczków" podczas zabaw na dmuchanym zamku.

Dzień Przedszkolaka

Na zdjęciu widać dzieci z grupy "Robaczków" podczas zabaw na dmuchanym zamku.

Dzień Przedszkolaka

Na zdjęciu widać dzieci z grupy "Misiaków", jest to zdjęcie grupowe na przedszkolnym podwórku.

Dzień Przedszkolaka

Na zdjęciu widać dzieci z grupy "Misiaków", jest to zdjęcie grupowe w sali.

Dzień Przedszkolaka

Na zdjęciu widać dzieci z grupy "Słoneczek", jest to zdjęcie grupowe w sali.

Dzień Przedszkolaka

Na zdjęciu widać Michalinę, Izę, Emila, Milenę, Wojtka i Franka z grupy "Słoneczek" podczas jedzenia lodów w sali.

Dzień Przedszkolaka

Na zdjęciu widać dzieci z grupy "Jeżyków", jest to zdjęcie grupowe w sali.

Dzień Przedszkolaka

Na zdjęciu widać dzieci z grupy "Jeżyków" podczas jedzenia lodów na przedszkolnym podwórku.

Dzień Przedszkolaka

Na zdjęciu widać Szymona, Nelę i Michalinę z grupy "Jeżyków" podczas zabaw na dmuchanym zamku.

Dzień Przedszkolaka

Na zdjęciu widać Radka, Floriana, Kazika, Monikę i Hanię z grupy "Jeżyków" podczas zabaw na dmuchanym zamku.

Dzień Przedszkolaka

Na zdjęciu widać Izę i Emila z grupy "Słoneczek" podczas zabaw na dmuchanym zamku.