Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

Pani Jesień w Steblusiu

W poniedziałek, 23 września nasze Steblusiowe przedszkole odwiedziła Pani Jesień, która przyniosła ze sobą kosz pełen niezwykłych darów. Dzieci mogły wykazać się wiedzą i rozpoznawać przyniesione przez gościa jesienne okazy, oraz pogłębić wiedzę dotyczącą zmian zachodzących w przyrodzie o tej porze roku.

🍁

Na zdjęciu widać dzieci z grupy "Biedronek" i "Jeżyków" podczas spotkania z Panią Jesień.

Pani Jesień w Steblusiu

Na zdjęciu widać dzieci z grupy "Biedronek" z Panią Jesień, jest to zdjęcie grupowe w sali.

Pani Jesień w Steblusiu

Na zdjęciu widać dzieci z grupy "Słoneczek" z Panią Jesień, jest to zdjęcie grupowe w sali.

Pani Jesień w Steblusiu

Na zdjęciu widać dzieci z grupy "Misiaków" z Panią Jesień, jest to zdjęcie grupowe w sali.

Pani Jesień w Steblusiu

Na zdjęciu widać dzieci z grupy "Robaczków" z Panią Jesień, jest to zdjęcie grupowe w sali.

Pani Jesień w Steblusiu

Na zdjęciu widać dzieci z grupy "Jeżyków" z Panią Jesień, jest to zdjęcie grupowe w sali.