Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

Wycieczka do Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu

W poniedziałek 23 września przedszkolaki z grupy „Jeżyków” i „Biedronek” wybrały się na autokarową wycieczkę do Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu na musical przygotowany przez aktorów Teatru Muzycznego Forte pod tytułem „ Doctor Dollitle. Przedszkolaki z zapartym tchem śledziły pełną przygód opowieść. 🤩

Na zdjęciu widać dzieci z grupy "Biedronek" przed wejściem do mdku w Lublińcu. Jest to zdjęcie grupowe.

Wycieczka do Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu

Na zdjęciu widać dzieci z grupy "Jeżyków" i "Biedronek" w MDKu, przed rozpoczęciem musicalu. Dzieci znajdują się w sali kinowej.

Wycieczka do Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu

Na zdjęciu widać dzieci z grupy "Jeżyków" w drodze do MDKu, dzieci znajdują się na podwórku.

Wycieczka do Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu

Na zdjęciu widać dzieci z grupy "Jeżyków" przed wejściem do MDKu. Jest to zdjęcie grupowe.