Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

Dzień Chłopaka w Steblusiu

Dnia 30 września, wszyscy chłopcy w naszym przedszkolu obchodzili swoje wielkie święto – Dzień Chłopaka. Były tańce, zabawy, konkursy oraz spotkanie z Marshallem – jednym słowem wielka radość! 💙

Na zdjęciu widać dzieci z grupy ROBACZKÓW podczas zabaw z Marshalem - gościem z okazji dnia chłopaka.

Dzień Chłopaka

Na zdjęciu widać dzieci z grupy ROBACZKÓW, jest to zdjęcie grupowe w sali.

Dzień Chłopaka

Na zdjęciu widać dzieci z grupy BIEDRONEK oraz Panią Olę. Dzieci patrzą na owocowy tort z okazji dnia chłopaka.

Dzień Chłopaka

Na zdjęciu widać Maksia z grupy ROBACZKÓW, podczas jedzenia drugiego śniadania.

Dzień Chłopaka

Na zdjęciu widać widać chłopców z grypy BIEDRONEK, jest to zdjęcie grupowe w sali.

Dzień Chłopaka

Na zdjęciu widać dzieci z grupy MISIAKÓW, jest to zdjęcie grupowe w sali.

Dzień Chłopaka

Na zdjęciu widać chłopców z grupy MISIAKÓW w czapeczkach papierowych.

Dzień Chłopaka

Na zdjęciu widać dzieci z grupy JEŻYKÓW podczas zabawy z Marshalem - gościem z okazji dnia chłopaka.

Dzień Chłopaka

Na zdjęciu widać dzieci z grupy JEŻYKÓW, jest to zdjęcie grupowe w sali.

Dzień Chłopaka

Na zdjęciu widać dzieci z grupy SŁONECZEK, jest to zdjęcie grupowe w sali.

Dzień Chłopaka

Na zdjęciu widać dzieci z grupy SŁONECZEK, podczas wręczania przez dziewczynki upominków chłopcom z okazji dnia chłopaka.