Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

FREBLOWSKIE PRZEDSZKOLE W LUBLIŃCU

Z ogromną dumą i radością informujemy, że dnia 5 października 2024r. podczas Kongresu Freblowskiego EduWizje 2024 w Lublinie, Przedszkole Miejskie nr 4 „Stebluś” otrzymało wyjątkowe wyróżnienie.
Certyfikat „Freblowskie Przedszkole” został wręczony na ręce Pani dyrektor – Katarzyny Chałat oraz nauczycielek – Pani Sandry Lukosek oraz Pani Aleksandry Mandli przez Dyrektora ds. Rozwoju – Panią Annę Turską oraz Prezesa Firmy Froebel – Pana Rafała Iskrę.
Proces certyfikacji obejmował liczne działania prowadzone we wszystkich grupach wiekowych – Robaczkach, Słoneczkach, Misiakach, Jeżykach i Biedronkach, które oparte były na założeniach Programu Wychowania Przedszkolnego „Dar Zabawy” opracowanego na postawie koncepcji pedagogicznej Friedricha Froebla. Dzieci, nauczyciele i Rodzice naszych przedszkolaków z ogromną radością uczestniczyli w ciekawych warsztatach, spotkaniach i zajęciach w nurcie pedagogiki freblowskiej.
Jest nam niezmiernie miło, że wspólna, kreatywna praca oraz wielkie zaangażowanie całej społeczności przedszkolnej zaowocowało uzyskaniem tak prestiżowego wyróżnienia, jakim jest Certyfikat „Freblowskie Przedszkole”.

Na zdjęciu widać Olivię, Michalinę i Zosię z grupy SŁONECZEK, dziewczynki trzymają certyfikat, który otrzymało nasze przedszkole.

FREBLOWSKIE PRZEDSZKOLE W LUBLIŃCU

Na zdjęciu widać Panią Dyrektor, Panią Sandrę oraz Panią Olę, z certyfikatem, które otrzymało nasze przedszkole na Kongresie Freblowskim "EduWizje"

FREBLOWSKIE PRZEDSZKOLE W LUBLIŃCU

Jest to zdjęcie certyfikatu.