Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

Wielki Konkurs Ekologiczny dla Przedszkoli 2015

„LALKA EKO-ADA WIE JAK UBRAĆ SIĘ WYPADA”

Przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 4 w Lublińcu zwracają się z uprzejmą prośbą do wszystkich mieszkańców naszego miasta oraz okolic o oddawanie głosów w konkursie internetowym na Lalkę „Eko-Adę”, którą wykonały z niewielką pomocą pań, z przyniesionych do przedszkola „wielkich skarbów – odpadów”.
Wielki Konkurs Ekologiczny dla Przedszkoli 2015 organizowany jest przez jeden z największych serwisów edukacyjnych dla dzieci Buliba.pl pod honorowym patronatem Ministra Środowiska RP. Hasłem tegorocznej edycji jest „ZRÓB TO SAM”.
Głosowanie na prace konkursowe rozpocznie się w czwartek 26 listopada 2015r. o godzinie 12.00 i będzie trwało do godziny 23.00 dnia 30 listopada 2015r. (tylko przez 5 dni!). Zatem im więcej oddanych głosów, tym większa szansa na wygraną! Do wygrania ponad 300 wspaniałych nagród dla przedszkoli i głosujących! Szczegóły dotyczące głosowania znajdują się w regulaminie konkursu.
Głosujcie na naszą pracę na WWW.BULIBA.PL
i wygrywajcie z nami!!!

ada