Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

Wielkanocne fantazje u Robaczków

Dnia 7.04.2017r. „Robaczki” wprowadzone w świąteczny, wielkanocny nastrój przystąpiły do ozdabiania jajek oraz babeczek, które przygotowała dla nich Pani Ania z Piekarni Kampa.
Każdy uczestnik tej zabawy, mając do dyspozycji kolorowe masy cukrowe, foremki i ozdoby cukiernicze, przystąpił do dekoracji wypieków. Po chwili ciastka jak za pomocą „czarodziejskiej różdżki” zamieniły się w piękne kolorowe pisanki i słodkie zajączki!
Robaczki wykazały się wielką pomysłowością i zręcznością, a ich słodkie dzieła wprawiały wszystkich w zachwyt! Kto wie, może w przyszłości ktoś z nich zostanie prawdziwym cukiernikiem?!?!

Robaczki wraz z wychowawczynią składają serdeczne podziękowania dla Pani Ani Kampy za przygotowanie „słodkiej niespodzianki”!!!
Jesteśmy dumni, że mamy takich wspaniałych, kochanych Rodziców!!!

a b c d e f g h ij k l m

Kategorie: 2016/2017