Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

Zabawy z masą solną

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

dav

25 lipca w grupie Delfinków odbyły się zajęcia plastyczne, podczas których dzieci wykonywały pracę z masy solnej – morskie zwierzęta. Była to świetna zabawa rozwijająca aktywność twórczą oraz sprawność manualną dzieci. Przedszkolaki najpierw przygotowały masę solną, kiedy już była gotowa, dzieci z zapałem wzięły się do pracy. Każde z nich samodzielnie wymodelowało zwierzątko morskie, którego kształt i wielkość zależały od „autora” pracy. W dniu następnym po wyschnięciu masy, dekorowali swoje figurki farbami.

Zobaczcie sami:

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

Kategorie: 2016/2017

Przejdź do treści Przejdź do menu