POWITANIE WIOSNY W STEBLUSIU

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

Powitanie wiosny to dla każdego wyczekiwane wydarzenie. Ogromne emocje wśród dzieci wzbudziły już same przygotowania, które rozpoczęliśmy dużo wcześniej niż kalendarzowe nadejście wiosny. Podczas spacerów szukaliśmy oznak nowej pory roku, wykonywaliśmy prace plastyczne, poznaliśmy wiersze i piosenki o wiosennej tematyce. Dnia 21 marca przedszkolaki pożegnały ,,Panią Zimę” i z radością powitały ,,Panią Wiosnę”. Ten wyjątkowy dzień rozpoczęliśmy od przygotowania wiosennych, zdrowych kanapek. Następnie wszystkie grupy odwiedził gość specjalny – Pani Wiosna, która rozmawiała z dziećmi o zmianach zachodzących w przyrodzie. Uwieńczeniem spotkania był wiosenny korowód. Podczas przemarszu, przedszkolaki wręczały przechodniom samodzielnie wykonane kwiaty. Wiosno! Cieszymy się, że już jesteś z nami!

 

Przejdź do treści Przejdź do menu