Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

Pokaz Mody Ekologicznej w wykonaniu JEŻYKÓW

1Jak co roku nasze przedszkolaki wzięły udział w Powiatowym Konkursie Ekologicznym organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lublińcu. Tegoroczna edycja przebiegła pod hasłem „Pogoń Smoga”. Steblusiowe dzieciaki z grupy „Jeżyki „ wystąpiły w Pokazie Mody Ekologicznej. W pięknych i pomysłowych strojach przygotowanych z odpadów wtórnych przedstawiły inscenizację taneczną, w której dobre „Duszki” walczyły ze smogiem aby uratować naszą Zieloną Planetę. Oczywiście wyśmienicie poradziły sobie z tym zadaniem i oczyściły powietrze z zanieczyszczeń.

Dziękujemy bardzo rodzicom za zaangażowanie oraz poświęcony czas, a dzieciakom za wspaniały występ!

Zobaczcie sami:

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 19 20